Eryaman Dershane

En Yakın Dershane

Eryaman, Dil Devrimi Cad.
285 Sk. No:4, Etimesgut / Ankara

Hemen Ara

0552 578 57 93

E-Posta

info@eryamanortadogulular.com

12.Sınıf

– Köklü ve deneyimli yazar kitlesinden oluşan  Palme yayınlarının başarı setleri ve bizlerin alanında uzman kadrosu  ile başarı odaklı,kaliteli ve disiplinli bir öğrenim süreci hedefliyoruz.


– 18 temmuz-26 ağustos tarihleri arasında  hızlandırılmış  9 ve 10. sınıf konularını kapsayan 6 hafta/ 96 saat yaz kampı ile geçmişe dönük eksikleri  kapatıyoruz. Yaz kampında amacımız öğrencilerimizi yeni döneme adapte ederken  aynı zamanda bu  zorlu sınava ‘’nasıl’’ çalışmaları gerektiğini aktarmak ve ‘’sınav öğrencisi’’ bilincini oluşturmaktır.


 -Eylül ayı itibariyle yeni dönemimizde haftalık 22 saatlik ders ve her hafta deneme/tarama sınavı uygulaması yapıyoruz.(Devamlılık zorunlu)


– Başarıyı hedeflerken öğrenci takibine önem  veriyoruz. Kayıt esnasında velilerimizin telefonlarına kurulan öğrenci takip sistemimizle  online erişim imkanı sağlıyoruz.


-Öğrenci-veli-kurum üçgeninde koordinasyonu etkin ve iletişim  halinde tutmak için iki haftada bir rehberlik servisimiz,ayda bir defa da koç öğretmenimiz tarafından arama sağlıyoruz.


-Rehberlik servisimizle, haftalık uygulanan deneme sınav sonuçlarına göre, bireysel çalışma programı ve etütler oluşturuyoruz.Etütte öğrencinin eksik olduğu konuları soru çözümleriyle pekiştirip kapatmasını amaçlıyoruz.


-İlk aşama sınavında net artışı sağlamak için eşit ağırlık gruplarına fizik,kimya ve biyoloji;sayısal gruplarda da tarih ve coğrafyadan ek ders veriyoruz.


-Mayıs ayı içerisinde tüm derslerde konular bitirip ve seri deneme kampına geçiyoruz.Kamp süresince günlük uygulanan denemelerde soru çözümleri ile devamlılık sağlıyoruz.

ORTADOĞULULAR MSÜ SINAVI

17-18 ŞUBAT

Şimdi Tam Zamanı

Yetenegini kesfetme zamanı